У ДДУВС відкрилась виставка «Світ – без насильства»

У конференц-залі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ працює виставка «Світ – без насильства», присвячена щорічній Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми та захисту прав жінок. Виставку організовано помічницею ректора ДДУВС із гендерних питань Ларисою Наливайко та директоркою бібліотеки ДДУВС Тетяною Маляренко.

Протягом двох тижнів усі бажаючі зможуть ознайомитися зі збірниками наукових праць українських та зарубіжних дослідників, у яких проаналізовані найрізноманітніші аспекти гендерних питань. Тут представлені роботи категорії «гендер» у сферах правознавства, соціології та політології.

Особлива увага зосереджена на впровадженні гендерної рівності в систему МВС, запобіганні гендерного насильства та нового стандарту захисту прав людини.

Виставка працюватиме до 10 грудня включно.