Із турботою про військових: курсанти ДДУВС виготовили нову партію подушок

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ не полишають волонтерську активність. Аби закрити ключові потреби військових на фронті і в тилу, здобувачі співпрацюють із учасниками волонтерського осередку «ПавуЧари з Дніпра».

Цього разу майбутні правоохоронці взялися за виробництво подушок. У цій справі курсанти вже не новачки, тож працюють злагоджено та ефективно. Нову партію передадуть у лікарні та госпіталі, де проходять реабілітацію поранені захисники та захисниці.

Курсанти переконують: для них волонтерство – це не лише можливість допомагати, але й засіб вираження підтримки воїнам та формування суспільної відповідальності. Такі заходи відкривають для здобувачів нові можливості проявити свою емпатію, а також особисто сприяти позитивним змінам у громаді.