Курсантка ДДУВС Вікторія Шкеул – серед призерів Чемпіонату України з боксу

Новини університету

У Львові відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок (еліта) на призи Андрія Котельника. Бронзову медаль виборола курсантка ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції ДДУВС Вікторія Шкеул.

Змагання тривали протягом тижня та об’єднали понад 250 учасників з різних куточків України. Чемпіонат є однією з найочікуваніших спортивних подій в олімпійському боксі: учасники боролися не лише за титул чемпіона, а й за шанс виступити на ліцензійних турнірах до Олімпійських ігор 2024 року.

Вікторія Шкеул виступила у ваговій категорії 54 кг, яка нараховувала 8 спортсменів. Курсантка провела два поєдинки, перший закінчила достроковою перемогою. У другому двобої поступилася дівчині, яка й стала чемпіонкою змагань. Вікторія виборола третє місце.

Вітаємо курсантку із чудовим результатом та бажаємо нових спортивних перемог!