«Таємничі світи Дмитра Вікторовича»: курсанти ДДУВС відвідали художню виставку

Нова експозиція представлена у Літературному музеї Дніпра. Оцінити творчість кам’янчанина Дмитра Михайлика курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ змогли цими вихідними.

Здобувачі ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції побачили результат багаторічної праці. Понад 150 живописних та акварельних картин-мініатюр, кожна з яких – не більша за поштову листівку.

Сам автор називає свої роботи порталами: вони притягують погляди та викликають цілий спектр асоціацій. Курсантів вразила чітка деталізація та майстерність, із якою художник зображає різноманітні сюжети. Особливо відзначили й широту настроїв картин – від гармонійного спокою до внутрішньої напруги і трепету.

Здобувачі залишилися під глибоким враженням від виставки, високо оцінили її загадкову та трохи магічну атмосферу. До заходу долучилась і куратор групи Наталія Комих.