«Гендерна рівність в сучасній Україні: дискурс та динаміка»: засідання наукового гуртка у ДДУВС

Засідання було проведено кафедрою цивільного права та процесу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

В дискусії прийняли участь здобувачі вищої освіти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів національної поліції.

Учасники засідання наголосили, що багатоаспектність гендерної тематики в Україні обумовлена низкою сфер суспільного життя, які потребують ретельного вивчення та докорінно нових підходів до основоположних засад з метою мінімізації гендерних розривів.

Зазначено, що питання гендерної рівності на всіх ступенях – від участі жінок у політичному процесі держави до належної оплати праці для представників обох статей – є одним з ключових для суспільства.