Для курсантів ДДУВС розпочато заняття в Управлінні патрульної поліції в Дніпропетровській області

Для здобувачів вищої освіти другого курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності розпочато серію занять у відділі адміністративної практики та відділі з розшуку та опрацювання матеріалів ДТП.

Під наглядом досвідчених патрульних, курсанти набувають умінь та навичок роботи з інтегрованими інформаційно-пошуковими системами, реалізовують набуті знання у сфері адміністративно-юрисдикційної діяльності, ознайомлюються з заповненими адміністративними справами та вчаться правильному їх оформленню.

Для проведення цих заходів на належному рівні представниками кафедри АППАД ДДУВС Андрієм Собакарем та Максимом Шевяковим з начальниками відділів визначено напрями подальшої співпраці для ефективного практичного навчання курсантів університету.