«Скажи НІ! насиллю»: художнє осмислення проблематики здобувачами ДДУВС

В межах щорічної всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» кафедра українознавства та іноземних мов ННІППФПНП провела конкурс малюнків «Скажи НІ! насиллю».

У заході взяли участь здобувачі освіти 1-4 курсів, захист робіт відбувався англійською та українською мовами.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася помічник ректора, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко, яка наголосила на важливості усвідомлення проблеми насилля та шляхів його подолання серед молоді та побажала творчих і професійних успіхів майбутнім правоохоронцям.

Свої привітання учасникам конкурсу висловила заступник директора навчально-наукового інституту права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, доктор юридичних наук, капітан поліції Ельвіра Сидорова, яка підкреслила актуальність обраної теми та побажала учасникам конкурсу творчої наснаги.

Журі конкурсу обрало переможців у двох номінаціях: домашнє насильство та воєнні злочини. Від оргкомітету конкурсу переможці отримали подарунки.