Курсанти ДДУВС виготовляють окопні свічки

Майже 100 окопних свічок власноруч виготовили здобувачі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Ініціатива запроваджена у рамках гуманітарної акції «Подаруй тепло захисникам».

Акція передбачає збір парафіну, воску, твердого картону та металевих банок – основних складників окопної свічки. Втім, слухачі магістратури та курсанти ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції вирішили піти далі та самостійно зробити одну із партій. Методику опановували у позанавчальний час, а тепер переконують: у ній немає нічого складного. Зате користь неоціненна – адже кожна свічка забезпечує по 2-3 години світла і тепла для наших мужніх воїнів.

Вже наприкінці тижня готові вироби поїдуть на одну з гарячих ділянок фронту. Курсанти закликають не викидати бляшанки та картон, а приносити до спеціальних пунктів збору, де вони можуть бути використані на потреби армії.