Заняття з відпрацювання практичних навичок проведення слідчої (розшукової) дії для курсантів ДДУВС

Курсанти продовжують опановувати свою майбутню професію. Із курсантами 4-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції тривають практичні заняття, під час яких здобувачі вже зараз можуть відчути себе слідчими.

Особлива роль у ДДУВС відводиться поєднанню теоретичного та практичного навчання. Майбутні поліцейські під керівництвом старшого викладача кафедри кримінального процесу та стратегічних розслідувань підполковника поліції Дениса Юр’єва закріпили теоретичні знання відпрацюванням практичних навичок проведення слідчої (розшукової) дії – впізнання предметів.

У процесі заняття складались протоколи, здійснювався опис предметів. Цього разу для проведення впізнання предметів здобувачам запропоновано фабулу за фактом пограбування, де такими предметами-об’єктами стали годинники, коштовності та сумки.

Вміння курсантів аналізувати інформацію та діяти в реальних умовах є запорукою підготовки висококваліфікованих кадрів.