Курсанти ДДУВС тримають волонтерський фронт

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підтримали діяльність волонтерського осередку «ПавуЧари з Дніпра». Ще з початку повномасштабного вторгнення організація активно працює на потреби військових.

Курсанти присвятили свій час та навички плетінню нової порції маскувальних сіток та виготовленню подушок, аби створити комфортні умови для реабілітації та відновлення наших воїнів.

«Молодіжне волонтерство відіграє вирішальну роль у вихованні активної громадянської позиції, просуванні соціальної відповідальності та формуванні нового покоління свідомих людей. Ми залюбки залучаємося до волонтерської діяльності. Це маленький, але рішучий крок до перемоги», – відзначили курсанти.