Зустріч курсантів ДДУВС з представником ОШБ «Лють»

Курсанти першого та другого курсу зустрілися з командиром взводу штурмового полку «Сафарі», ОШБ НПУ «Лють», капітаном поліції Олександром Будулатієм.

В рамках зустрічі Олександр Будулатій розповів про бойові виходи в Ірпені, Запоріжжі та Донецькій області, а також звернув увагу курсантів на деякі важливі моменти. Військовий підкреслив, що при виконанні бойових завдань необхідно мати високий рівень фізичної підготовки, адже серед завдань ОШБ «Лють» – зачистка населених пунктів та участь у штурмових діях.

Наприкінці зустрічі Олександр Будулатій показав декілька фізичних вправ, які завжди стануть у нагоді та допоможуть набути навичок.

Варто відмітити, що в університеті в навчальний процес вже запроваджено елементи військової та спеціальної тактичної підготовки, за якими готують бійців «Люті».