Волонтерські заходи – на порядку денному

Курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ продовжують співпрацю із волонтерським осередком «ПавуЧари з Дніпра».

Чергова порція маскувальних сіток та подушок, власноруч виготовлена майбутніми правоохоронцями, вже прямує на гарячі ділянки фронту. Готові вироби захищатимуть наших хлопців та їхню техніку від пильного зору ворога.

До волонтерської роботи курсанти залучаються на постійній основі. Кажуть, це найкращий спосіб, аби висловити вдячність військовим за можливість мирно жити та навчатися.

«У процесі виготовлення набуваємо практичних навичок, відчуваємо гордість. Адже наша праця приносить комфорт і підтримку тим, хто служить в оборонному секторі», – наголошують курсанти.