Для курсантів ДДУВС проведено бінарне заняття за участі представника ДСНС

В рамках навчальної дисципліни «тактико-спеціальна підготовка» для курсантів ДДУВС проведено бінарне заняття на базі 1-ої державної пожежно-рятувальної частини за темою «Реагування на загрози, пов’язані із джерелами іонізуючого випромінювання».

Доцент кафедри тактико-спеціальної підготовки, капітан поліції Вадим Фурса, старший викладач кафедри тактико-спеціальної підготовки, підполковник поліції Артем Плахотний разом з начальником 1-ої ДПРЧ Владиславом Серебром ознайомили курсантів з алгоритмом взаємодії поліції з представниками служб цивільного захисту.

Одночасно із цим продемонстровано та практично відпрацьовано алгоритм використання засобів індивідуального захисту та дозиметричних приладів.

Під час бінарного заняття відпрацьовані принципи реагування поліцією на спроби незаконного заволодіння джерелом іонізуючого випромінювання.