Інтелектуальні змагання: курсанти ДДУВС взяли участь у брейн-рингу

На факультеті підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції було організовано змагання з брейн-рингу на юридичну тематику. Захід організований з нагоди Всесвітнього дня науки.

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ приділяють значну увагу інтелектуальним тренуванням курсантів і студентів. Організатори турніру зазначають: гра має на меті усвідомлення курсантами величезної ролі знань у сучасному житті, міцного зв’язку інтелектуального й морального розвитку для становлення й самоствердження особистості. У процесі гри курсанти відповідали на бліц-питання, взяли участь у музичному конкурсі, та окремо – у конкурсі командирів.

Швидкість і логіка мислення – невід’ємні складові підготовки поліцейських, направлені на забезпечення їх високого професіоналізму та розумової працездатності, тож інтелектуальні турніри триватимуть й

За словами учасників, такі заходи спонукають бути першими – у інтелектуальних та спортивних змаганнях.