Приклад сили та цілеспрямованості: курсанти ДДУВС зустрілися з паралімпійською чемпіонкою Оксаною Ботурчук

Відбулась зустріч курсантів 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції ДДУВС із багаторазовою призеркою паралімпійських ігор Оксаною Ботурчук.

Оксана розповіла про свій спортивний шлях та кар’єру. Незважаючи на складні обставини, які спіткали її у житті, вона продовжила рух до спортивного олімпу. Завдяки своїй силі та наполегливості вона стала заслуженим майстром спорту з легкої атлетики, паралімпійською чемпіонкою та багаторазовою призеркою Паралімпійських ігор: «Пекін-2008», «Лондон-2012», «Ріо-де-Жанейро-2016», «Токіо-2022», кавалером всіх ступенів «Ордену за Заслуги перед державою».

Такий приклад спонукає курсантів наполегливо йти до поставленої мети і досягати успіхів у навчанні та у спорті.