«Домашнє насильство в умовах воєнного стану»: інтерактивний тренінг у ДДУВС

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх відбувся інтерактивний тренінг «Домашнє насильство в умовах воєнного стану» за участю здобувачів вищої освіти.

Захід відкрила помічник ректора університету з гендерних питань, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Лариса Наливайко.

Організатор заходу – навчально-наукова лабораторія дослідження проблем правового статусу внутрішньо переміщених осіб та забезпечення гендерної рівності в особі старшого наукового співробітника, кандидата юридичних наук, доцента Цагік Оганісян.

Спікерами заходу виступили голова правління ГО «Ліга українських правозахисників, адвокатка Юлія Сегеда; керівник мобільних бригад соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього насильства Богдан Остапчук та соціальна працівниця мобільної бригади Софія Грубова; психологиня Центру допомоги врятованим Юлія Сидорук.

У своїх доповідях спікери висвітлили питання нормативного регулювання запобігання домашньому насильству та захисту постраждалих, зокрема, новели адміністративного та кримінального законодавства; питання вразливості маломобільних груп суспільства; питання чоловіків як об’єктів та суб’єктів домашнього насильства тощо.