«Ні насильству!» – засідання психологічного наукового гуртка

Захід організовано в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» кафедрою психології та педагогіки ННІ права та інноваційної освіти ДДУВС.

У вступному слові на засіданні наукового студентського гуртка «Проблема гендеру в сучасному вимірі» професор Олена Сергієні підкреслила актуальність висвітлення питань гендерної психології на сучасному етапі розвитку суспільства та держави.

Були представлені доповіді здобувачів вищої освіти:

⦁ «Психологія гендерної соціалізації: сутність, механізми та чинники», доповідач – Анастасія Білан;

⦁ «Соціально-психологічні аспекти гендерної ролі», доповідач – Морозова Валерія;

⦁ «Гендерна ідентичність особистості: структура, види», доповідач – Соколова Марія;

⦁ «Гендерні аспекти психології лідерства», доповідач – Коваль Яків,

⦁ які супроводжувались мультимедійною презентацією.

Доцент Ольга Горіна провела аналіз доповідей та відмітила високу якість представлених матеріалів.

В засіданні гуртка взяли участь 35 здобувачів вищої освіти, викладачі кафедри психології та педагогіки.