Гендерна рівність та протидія насильству: у ДДУВС пройшло засідання наукового гуртка кафедри ТСП

У ДДУВС в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» пройшло засідання гуртка кафедри тактико-спеціальної підготовки. Під час заходу розглянуто основні питання тематики гендерної рівності.

Тема наукового гуртка – «Сучасний стан гендерної рівності в умовах воєнного стану: сьогоденні реалії та проблеми». В рамках засідання були розглянуті актуальні питання забезпечення гендерної рівності, а також забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків в підрозділах Національної поліції.

З доповідями виступили курсанти ДДУВС, які порушили питання, пов’язані з тематикою Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».