У ДДУВС відбулось нагородження переможців фотоконкурсу

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ завершився фотоконкурс «Посмішка робить світ добрішим, а нас сильнішими». Конкурс відбувся у рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

В конкурсі взяли участь близько 200 фотознімків, які на сторінці університету у соціальній мережі Facebook оцінили понад 15 тисяч осіб.

Перше місце посів груповий знімок курсантів 1-го курсу ННІ права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції. Друге місце – у курсантів 3 курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності. Третє місце – у курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції.

Переможців конкурсу привітала помічник ректора з гендерних питань Лариса Наливайко та організатори конкурсу – представники відділення психологічного забезпечення ДДУВС.

Крім трійки лідерів організатори виділили ще такі номінації: «Креативна посмішка», «Підтримка конкурсу», «Смілива посмішка» та «Бажання перемоги».

За результатами переможці отримали призи та подарунки.

Вітаємо переможців та щиро бажаємо, щоб у кожного завжди був привід усміхнутися!