Талліннський університет оголошує запуск освітньої інноваційної та лідерської мікродипломної програми

Новини та оголошення (міжнародна діяльність)

• Формат навчання: змішаний, поєднує очне та дистанційне навчання, включаючи інтерактивні лекції, семінари та групову роботу.

• Сфери уваги: ключовий вплив на навчання студентів, освітні інновації, управління змінами на основі фактичних даних та сучасні освітні лідерські компетенції.

• Вимоги до вступу: диплом бакалавра та знання англійської мови на рівні В2.

• Дедлайн подачі заявок: 8 січня 2024 року сторінка заявки

• Вартість та стипендії: Вартість програми становить 1200 євро, безкоштовне навчання та стипендії доступні для кандидатів з Грузії, Кенії та України.

Спеціальне запрошення на вебінар

Приєднуйтесь до ексклюзивного вебінару 11 грудня 2023 року о 15:00 EET , де професор Єва Айзеншмідт познайомить з програмою мікродиплому та відповість на ваші запитання.
Це фантастична можливість отримати глибше розуміння того, що пропонує програма та як вона може принести користь вашій кар’єрі в освітньому лідерстві. Зареєструйтесь на вебінар тут.

Зареєструйтесь на вебінар тут