До уваги абітурієнтів ДДУВС 2024!

Новини університету, Оголошення для вступників

З 1 листопада 2023 року на освітньому порталі Національної поліції України відкрито можливість подачі анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських.

Для тих, хто хоче стати курсантом Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, заклад вищої освіти пропонує навчання за наступними спеціальностями:

⦁ 081 «Право» (Навчально-науковий інститут права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, напрям – досудове розслідування);

⦁ 262 «Правоохоронна діяльність» (Навчально-науковий інститут права та підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції, напрям – стратегічні розслідування, факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності).

Вступники, які вирішили навчатися в ДДУВС на курсантській спеціальності, мають:

⦁ заповнити анкету кандидата на навчання у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснює підготовку поліцейських, та обрати Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ;

⦁ упродовж доби підтвердити заявку, перейшовши за посиланням у листі, що прийде на електронну пошту (перевіряйте папку Спам). Очікуйте на електронну пошту листа від підрозділу організації відбору з переліком необхідних документів та контактами відповідальної особи.

Телефони приймальної комісії: 0997721705; 0731683955.

Додаткова інформація – на офіційних сторінках ДДУВС в соціальних мережах.