Лекція «Судові органи Європейського Союзу»

З метою реалізації практичної складової освітнього процесу доцентом кафедри загальноправових дисциплін Кирилом Степаненко проведено лекційне заняття на тему: «Судові органи Європейського Союзу». Лекція пройшла у залі судових засідань ДДУВС.

На лекції були присутні слухачі-магістри 1-го курсу в рамках вивчення дисципліни «Право Європейського Союзу». Лектор відзначив, що внутрішня будова зали судових засідань є універсальною та відповідає європейським стандартам судочинства. Під час лекції обговорили актуальні питання діяльності Суду Європейського Союзу, особливості розгляду суддями справ за участі суб’єктів ЄС із різним статусом.

Магістри мали змогу напрацювати відповідні навички та відчути атмосферу судового засідання.

Подібні лекції сприятимуть закріпленню та вдосконаленню теоретичних знань з права Європейського Союзу в частині діяльності судових органів, а також набуттю практичних навичок у сфері національного та європейського судочинства на підставі їх порівняння та визначення відмінностей, для подальшої професійної діяльності майбутніх правознавців.