Ректор ДДУВС доєднався до заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи

На Алеї пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО відбулось урочисте покладання квітів. Участь у заході взяв ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Олександр Моргунов.

Представники міської та обласної влади, правоохоронних органів, громадськість та містяни покладали квіти до монумента пам’яті Небесної сотні. Присутні вшанували пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності виборював право жити у вільній державі, тих, хто загинув на Майдані та поліг, відстоюючи у війні незалежність України.

До вшанування пам’яті долучився ректор ДДУВС Олександр Моргунов.

День Гідності та Свободи – знакова дата для сучасної України. Адже 21 листопада – дата початку двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності.