Конкурс на навчання в Румунії за програмою академічної мобільності Еразмус+

Анонси університету, Новини університету

У рамках програми Еразмус+ продовжується конкурс на навчання у весняному семестрі 2023-2024 н.р. на 2-4 курсі бакалаврату або 1 курсі магістратури за програмою академічної мобільності в Економічній академії в Бухаресті (Румунія).

Вимоги до кандидатів:

• бути здобувачем 2-4 курсу бакалаврату або 1 курсу магістратури;

• мати середній бал не нижче, ніж 85 балів;

• володіти англійською мовою не нижче рівня В2;

• мати чинний біометричний паспорт;

• підготувати мотиваційний лист англійською мовою (до 2 стор.);

• скласти перелік наукових публікацій (за наявності);

• і головне – мати жагу до навчання за кордоном!

Для участі у конкурсі необхідно надати документи до 17.00

28 листопада 2023 року та заповнити онлайн-форму:

Документи приймаються до 28 листопада 2023 року включно на електронну пошту jurf@dduvs.edu.ua або особисто в кабінеті ННІ права та інноваційної освіти (ауд.634).

Конкурс із зареєстрованими кандидатами буде проведено 29 листопада 2023 року та опубліковано на сайті університету.

У разі виникнення запитань можна звернутися до координатора програми академічної мобільності, заступника директора ННІ права та інноваційної освіти Ірини Дзюби, тел. (098) 825 99 32 або надіслати питання на електронну пошту: jurf@dduvs.edu.ua