«Лист Захисникам і Захисницям України» – можливість висловити свою вдячність

Анонси університету, Новини університету

Запрошуємо постійний особовий склад ДДУВС подарувати тепло людського серця та написати листи Захисникам і Захисницям України.

Сьогодні вони, ризикуючи своїм життям, відстоюють нашу незалежність і свободу, забезпечують безпеку та наближають перемогу.

А ми можемо висловити слова подяки за їх мужність і відданість, привітати з прийдешніми новорічними і різдвяними святами, зазначити про особистий вклад для наближення Перемоги над ворогом – у своїх листах.

Вимоги до листа:

⦁ Лист написаний від руки на аркуші формату А4.

⦁ Містить адресата (до прикладу, «Дорогий Захиснику!», «Шановна Захиснице!») та адресанта (ім’я, прізвище, ЗВО).

Листи приносити до каб. 119 до 6.12.2023 року включно.

Акцію «Лист Захисникам і Захисницям України» започатковано Департаментом освіти, науки та спорту у рамках реалізації проєкту «Дружня підтримка».