У ДДУВС відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Оперативно-розшукова діяльність Національної поліції: проблеми теорії та практики».

Відкрив захід та привітав учасників конференції перший проректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, полковник поліції Олександр ЮНІН.

У конференції взяли участь понад 50 учасників. Серед них – заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області – начальник кримінальної поліції, підполковник поліції Олександр Миргородський, начальник Управління протидії кіберзлочинам в Дніпропетровській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України, полковник поліції Руслан Гаврилюк, начальник управління кримінального аналізу ГУНП в Дніпропетровській області полковник поліції Вадим Сергієнко, ректор Дніпровського гуманітарного університету, доктор юридичних наук, професор Олег Кириченко, а також представники закладів вищої освіти України з понад 7 регіонів.

Присутні обговорили сучасні проблеми теорії оперативно-розшукової діяльності; правове забезпечення оперативно-розшукової діяльності Національної поліції; оперативно-розшукова протидія окремим видам злочинів, у тому числі в умовах воєнного стану тощо.

За підсумками конференції буде сформовано відповідну резолюцію, до якої увійдуть основні ідеї та практичні рекомендації від учасників заходу.